25.10.2017

KONGRE ÇAĞRI

 

Sayın Katılımcı,

 

Ülkelerin geleceklerinin garantisi niteliğinde olan gençlerin, başta eğitim hayatları olmak üzere, gelişimleri boyunca yaşayabilecekleri sorunların ve bu sorunlara yönelik çözümlerin üzerinde son yıllarda daha sıklıkla durulduğu ve disiplinler arası çalışmaların da ilgi alanına giren genç nüfusa yönelik araştırmalara daha fazla yer verildiği görülmektedir.

 

Gençlik Araştırmaları üzerine yapılan çalışmaların ve sonuçlarının paylaşılması amacıyla “III. Uluslararası Gençlik Araştırmaları Kongresi”27 Haziran - 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında Nahçıvan'da düzenlenecektir.

 

Kongre konuları oldukça geniş kapsamlı olarak belirlenmiş olup, Gençlik Çalışmaları alanında çalışan her araştırmacının bu kongrede çalışmalarını sunabilmesi amaçlanmıştır.

 

Gençlik Araştırmaları alanında çalışan tüm akademisyenlerimizi, araştırmacılarımızı ve öğrencilerimizi kongremizde görmek istediğimizi belirtir, selam ve saygılarımızı sunarız.

 

 

                      Okt. Dr. Zekeriya BİNGÖL

                      Düzenleme Kurulu Başkanı

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Duyurular

KONGRE AFİŞİ

Ziyaretçi İstatistikleri

Günlük :50 / Aylık :1962 / Toplam :42487

Nahçıvan'da Düzenlenecek Olan III. Uluslararası Gençlik Araştırmaları Kongresmi İçin Özet Bildiri Gönderimi Başlamıştır...

 

Kongremize Üye Olup Bildiri Gönderimi Sistemi İçin Lütfen Tıklayınız...